R E K L A M A

Asus ROG Phone wreszcie w sprzedaży

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Asus ROG Phone już w sklepie
Asus ROG Phone już w sklepie
fot. Gearbest

Czas od prezentacji Asusa ROG Phone liczymy już w miesiącach, a w sklepach nadal go nie widać. Na szczęście, wkrótce chyba się to zmieni.

Jeśli damy wiarę jednemu z najpopularniejszych chińskich sklepów wysyłkowych, Asus ROG Phone będzie dostępny od 22 października. Chiński sklep oferuje go już w przedsprzedaży, określając datę dostawy do Europy na 22-24 października. Aktualna cena we wspomnianej ofercie, wynosi 1138 euro albo 4961 zł. Możemy zatem zakładać, że oficjalna cena w naszym kraju (o ile smartfon trafi do oferty polskiego oddziału) wyniesie przynajmniej 4999 zł.

Za tą kwotę otrzymamy 6-calowy ekran AMOLED o szybkim czasie reakcji, procesor Snapdragon 845 i 8 GB RAM-u. Asus ROG Phone może mieć do 512 GB pamięci wewnętrznej (podana cena dotyczy wersji 128 GB), ma teższybkie LTE i Wi-Fi oraz akumulator o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem. Smartfon ma też dodatkowe złącze z USB-C na boku obudowy, aktywne chłodzenie i możliwość współpracy z szeregiem akcesoriów. Jeśli będzie oferowany z dodatkami, cena może sięgnąć i 10 tys. zł. Z telefonem mogliśmy zapoznać się bliżej podczas berlińskich targów IFA:


Asus ROG Phone - oglądamy na żywo
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Na podstawie informacji Gearbest; czytane: 3752 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!