R E K L A M A

Nokia 7.1 Plus - wiemy, jak wygląda

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nokia 7.1 Plus
Nokia 7.1 Plus
fot. MySmartPrice

HMD Global pracuje nad trzecim smartfonem serii X. Model ten zadebiutuje w Chinach jako Nokia X7, ale globalnie będzie oferowany jako Nokia 7.1 Plus. Znamy już jego wygląd.

Nokia 7.1 Plus raczej nie zaskoczy nas stylizacją. Otrzyma zgrabną obudowę z metalową ramką i szklanymi, płaskimi plecami o zaokrąglonych krawędziach (2,5D). Podobne szkło osłoni front, zdominowany przez wyświetlacz z wcięciem notch. W dole ekranu znajdzie się nieco szerszy margines, na który trafi firmowe logo. Czytnik linii papilarnych powędruje na tył, a nad nim zostanie zamontowany podwójny aparat fotograficzny z obiektywami ustawionymi pionowo w lekko wystającej, ciemnej ramce. Jak widać, aparat będzie firmowany przez Zeiss'a.

Nokia 7.1 Plus ma otrzymać procesor Snapdragon 710, 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci wewnętrznej. Na razie nie wiadomo, czy będzie to jedyny wariant telefonu. Wiemy za to, że urządzenie zadebiutuje z systemem Android 9.0 Pie i będzie należeć do programu Android One. Mówi się też o większej baterii, niż w przypadku Nokii 6.1, jak również o szybkim ładowaniu 18 W. Telefon ma się pojawić do końca roku, a jego cena w Indiach ma wynieść ok. 25 tys. rupii, czyli 350 dolarów albo 1275 zł.

Na podstawie informacji MySmartPrice; czytane: 4322 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!