R E K L A M A

OnePlus 6T jednak z tylko podwójnym aparatem?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
OnePlus 6T
OnePlus 6T
fot. Winfuture

Pojawiły się nowe informacje na temat OnePlus 6T. Z najnowszych materiałów wynika, że urządzenie będzie podobne do aktualnego OnePlus 6 i otrzyma zwyczajny, podwójny aparat fotograficzny.

Opublikowane przez Winfuture zdjęcie, mające przedstawiać fragment tyłu OnePlus 6T w porównaniu z OnePlus 6 wskazuje, że smartfon będzie mieć podwójny aparat fotograficzny. Potwierdzają to również zdjęcia pokrowców, jakie mają być przeznaczone do tego modelu.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden szczegół. Na żadnej z widocznych grafik nie widać czytnika linii papilarnych, który w OnePlus 6 znajdował się tuż pod ramką tylnego aparatu. Czyżby trafił pod wyświetlacz? Możliwe, ale popatrzcie na promocyjny film z gwiazdą Bollywood - Amitabhem Bachchannem. W jego dłoni widzimy telefon, a w pewnym momencie palec aktora spoczywa pod aparatem - tam, gdzie powinien być czytnik. Może to odruch, a może po prostu OnePlus pogrywa z nami i zmusza do zgadywania - czy jest tam czytnik, czy nie?


#OnePlus6T Official Teaser Ft. Amitabh Bachchan
wideo: Bhargava Rama Krishna przez YouTube

Na koniec jeszcze kilka szybkich informacji. Nasz rodak w OnePlus, Szymon, potwierdza, że model ten będzie dostępny w Indiach na zasadzie wyłączności w sklepie Amazon. Przy okazji, widzimy też oficjalny logotyp modelu:

A do tego, OnePlus zamierza wyprodukować... telewizor! O samym produkcie na razie niczego nie wiadomo, nie jest znany też termin jego premiery - na pewno nie pojawi się on wraz z OnePlus 6T. Wiemy natomiast, że nazwę urządzenia wymyślą klienci - każdy może zgłosić swój pomysł TU.

Na podstawie informacji Winuture, @szymonkopec, Aliexpress, OnePlus, Bhargava Rama Krishna; czytane: 3404 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!