R E K L A M A

Huawei Mate 20 Pro pozuje na żywo, a z nim - nowe słuchawki

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 Pro
fot. @rquandt/Winfuture

Popularny niemiecki leakster podzielił się ze światem zdjęciami nowych produktów Huawei. Pokazał nowego Mate'a, a także bezprzewodowe słuchawki, które zadebiutują wraz z nim.

Jak wiemy, nowe modele Mate mają zadebiutować 16 października. Do tego czasu czeka nas pewnie jeszcze wiele przecieków, ale dziś mamy porcję grafik. Udostępnił je Roland Quandt. Zaczął od niezbyt wyraźnego ujęcia modelu Huawei Mate 20 Pro, zamontowanego w samochodzie. Później udało mu się wyszukać ten sam kadr w lepszej jakości. Jak sam przyznał, telefon wygląda na nim trochę dziwnie - może za sprawą perspektywy, a może z powodu mizernych umiejętności grafika, który przygotowywał ową fotkę. W każdym razie, Quandt opisuje to zdjęcie jako pochodzące z materiałów marketingowych. Warto zwrócić uwagę na margines pod wyświetlaczem. Widać tam dziwne kropki - zamiast logo. Pytanie, co to jest? Może po prostu oznaczenie miejsca, którym pojawi się napis Huawei...?

Kolejne zdjęcie jest już wyraźniejsze, ale publikujący je leakster nie jest pewien, czy przedstawia ono model Huawei Mate 20 czy jego wersję Pro...

Na szczęście następne zdjęcia są bardziej jednoznaczne. Widać na nich Mate 20 Pro w towarzystwie nowych słuchawek. Możemy przyjrzeć się zaokrąglonym krawędziom wyświetlacza smartfonu, a także ramce tylnego aparatu fotograficznego. Najciekawsze jest jednak to, że nowe słuchawki Huawei Freebuds 2 Pro będzie można ładować bezprzewodowo - za pomocą firmowej ładowarki (również nowej, pokazanej na zdjęciu), ale także bezpośrednio ze smartfonu Mate! To dobry pomysł.

A same słuchawki? Cóż, dość mocno przypominają te od Apple... Poza nieco sztampowym wyglądem, zaoferują one łączność poprzez Bluetooth 5.0 i 3-godzinny czas słuchania muzyki. W trybie czuwania wytrzymają natomiast 15 godzin, zaś zapas energii zgromadzony w pokrowcu-powerbanku zapewni w sumie do 20 godzin działania w trybie muzycznym. Każda słuchawka waży 4,1 g i ma wymiary 43x18,6 mm. Słuchawki obsłużą transmisję dźwięku z prędkością do 560 Kb/s i będą wyposażone w układ redukcji szumów otoczenia i filtrowania głosu wykorzystujący sztuczną inteligencję. Mają też obsługiwać Asystenta Google i wykorzystywać przewodnictwo kostne w celu wspomagania mikrofonu. Mają kosztować ok. 150 euro, czyli ok. 650 zł.

Na podstawie informacji @rquandt i Winfuture; czytane: 9278 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
mhero
Za chwilę nie bedzie można kupić normalnego telefonu, bo wszystkie będą miały zaokrąglone krawędzie:(
.239.144.32 | 20 Sep 2018, 19:09
Diego
Apple i Samsung w jednym . Huawei naśmiewa się z Apple a sam ich kopiuje co roku i z tego można się śmiać.
.112.254.196 | 20 Sep 2018, 11:09