R E K L A M A

Samsung Galaxy J4+ i J6+ oficjalnie

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Modele Galaxy J4+ i Galaxy J6+ są już po oficjalnej premierze. Czym różnią się od wersji bez plusów? Przede wszystkim mają większe ekrany i pojemniejsze baterie. I co jeszcze?

Samsung Galaxy J4+ i J6+ to duże smartfony dla mniej wymagających użytkowników, które cenowo będą na pograniczu niższej i średniej półki cenowej. Obydwa smartfony mają 6-calowe ekrany o rozdzielczości 720x1480 pikseli. W obydwu znajdziemy 4-rdzeniowe procesory, baterie o pojemności 3300 mAh i Androida w wersji 8.1. Identyczne są też opcje komunikacji, wśród których jest obsługa LTE, moduł Wi-Fi pracujący w paśmie 2,54 GHz, Bluetooth 4.2, nawigacja wspierana przez systemy GPS, GLONASS i BeiDou oraz moduł NFC (obecność tego ostatniego zależy od rynku). Ale przejdźmy do szczegółów.

Galaxy J4+ ma 2 lub 3 GB pamięci RAM i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Za zdjęcia odpowiada pojedynczy, 13-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat z frontu. Tylko w wersji przygotowanej na rynki Ameryki Północnej Galaxy J4+ będzie dysponował czytnikiem linii papilarnych. Reszta świata będzie musiała obyć się bez niego.


Samsung Galaxy J6+ sprzedawany będzie z 3/4 GB pamięci RAM i 32/64 GB pamięci wbudowanej. Model ten ma skaner linii papilarnych na bocznej krawędzi i dostępny jest w trzech kolorach obudowy. Do robienia zdjęć smartfon wykorzystuje podwójny aparat (13+5 MP) oraz 8-megapikselowy aparat z frontu. Przysłona f/1.9 w obu przypadkach zapewnia dobrą jakość zdjęć.


Na podstawie informacji Samsung J4+, J6+; czytane: 2074 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!