R E K L A M A

Google Pixel 3 i 3 XL na (niemal) oficjalnych renderach potwierdzają nasze obawy

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Google Pixel 3 i 3 XL
Google Pixel 3 i 3 XL
fot. Nieuwemobiel

Gdy pojawiły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia nowych Pixeli, chyba wszyscy rozczarowali się ich wyglądem. Cóż, nie należą do najładniejszych smartfonów. Najnowsze zdjęcia - ponoć oficjalne - potwierdzają pierwsze odczucia.

Serwis źródłowy twierdzi, że są to oficjalne rendery nowych modeli Google - i choć faktycznie na takie wyglądają, wciąż trzeba je rozpatrywać w kategorii przecieków. Telefony pokazano w tekstylnych pokrowcach, jakie Google wprowadziło już z modelami poprzedniej generacji, nie widać zatem dokładnie tylnych ścianek urządzeń. Możemy zaobserwować jedynie położenie aparatu fotograficznego (który niestety wystaje) oraz czytnika linii papilarnych.

Doskonale widać za to fronty - choć przyznam, że nie bardzo mamy co podziwiać. Oba modele mają dość szerokie marginesy pod ekranami, a fakt, że mieszczą one dodatkowy głośnik stanowi tylko niewielką pociechę. Ramki wzdłuż dłuższych boków ekranów są wąskie, ale u góry robi się już gorzej. Pixel 3 ma klasyczną, ale niezbyt wąską prostą ramkę, zaś Pixel 3XL - dość głębokie wcięcie notch. Będzie zapewne możliwość jego zamaskowania za pomocą odpowiedniej tapety - ale wiele to nie zmieni. W obu modelach znajdziemy podwójne aparaty fotograficzne na froncie, jest zatem nadzieja na porządne selfiki i sprawny układ rozpoznawania twarzy...

Oba smartfony mają pracować pod kontrolą Androida 9 Pie i korzystać z procesorów Snapdragon 845, wspomaganych przez 4 GB RAM-u. Czy to wystarczy, by przekonać nabywców?

Na podstawie informacji NieuweMobiel; czytane: 2418 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Samarama
> Czy to wystarczy, by przekonać nabywców?

Nie, ale jeśli za tymi marnościami pójdzie również adekwatna cena (czyli jakieś 1600 pln), to pewnie i nabywcy się znajdą.
.235.184.213 | 19 Sep 2018, 15:09