R E K L A M A

Samsung Galaxy A9 Star Pro z poczwórnym aparatem - znamy szczegóły wyglądu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Tak może wyglądać Samsung Galaxy A9 Star Pro
Tak może wyglądać Samsung Galaxy A9 Star Pro
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl na bazie oryginalnego renderu Samsung Galaxy A9 Star

Ten przeciek jest trochę dziwny. Poznajemy w nim wygląd telefonu - ale bez zdjęcia. Mamy za to dość dokładny opis stylizacji urządzenia.

Nie wiemy, dlaczego leakster opisał telefon, zamiast opublikowania jego zdjęcia - ale możliwe, że oglądał sprzęt nie mając możliwości fotografowania. To normalne na wszelkiej maści zamkniętych pokazach dla mediów czy handlowców. A zatem - musi nam wystarczyć suchy tekst i nadzieja, że opis jest wiarygodny.

Samsung Galaxy A9 Star Pro, który ma być pierwszym smartfonem wyposażonym w poczwórny aparat fotograficzny, ma zadebiutować 11 października - na co wskazuje zwiastun zaplanowanej na ten dzień konferencji. Według leakstera Samsung News, Galaxy A9 Star Pro oznaczony SM-A920 będzie oferowany w kolorze czarnym oraz gradientowych odcieniach niebieskiego i różowego. W centralnym punkcie tylnej ścianki znajdzie się czytnik linii papilarnych, natomiast cztery obiektywy aparatu fotograficznego powędrują na lewą stronę tylnego panelu i zostaną ustawione w pionowej linii.

Obiektywy będą otoczone wspólną ramką, która bez względu na kolor obudowy telefonu, pozostanie czarna. Nie będzie to jednak ta sama czerń, jak reszta obudowy w tym kolorze. Leakster zdradza ponadto, że Galaxy A9 Star Pro ma klawisz asystenta Bixby, wyjście minijack, a tył obudowy jest lekko zaokrąglony. Cena telefonu ma wynieść ok. 500 euro, czyli ok. 2150 zł.

Na podstawie informacji @Samsung_News_; czytane: 2603 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!