R E K L A M A

Samsung z poczwórnym aparatem już wkrótce?

Opublikowane:
Informacja o premierze
Informacja o premierze
fot. Samsung

Krążą plotki, że Samsung pracuje nad smartfonem wyposażonym w czteroobiektywowy aparat fotograficzny. Możliwe, że jego premiera odbędzie się już za kilkanaście dni.

Samsung w swym oficjalnym serwisie prasowym opublikował zaproszenie na transmisję z konferencji, która odbędzie się 11 października. Nie zdradzono, co zostanie podczas niej zaprezentowane, ale w świetle krążących w sieci pogłosek, przekaz staje się jasny. Hasło "4x more fun" bez problemu powiążemy z aparatem wyposażonym w 4 obiektywy. co więcej, tekst wpisano w kwadrat, co może sugerować, że obiektywy zostaną wpisane właśnie w taki kształt, podobnie, jak w przypadku nowego smartfonu Huawei, który był widziany na targach IFA. To oczywiście dość śmiała teoria - ale jak na razie nie przychodzi mi na myśl lepsze wytłumaczenie tajemniczej zapowiedzi Samsunga.

A skoro już o Samsungu mowa... W amerykańskim urzędzie FCC trwa proces certyfikacyjny modelu Galaxy J4+. Przy tej okazji opublikowano kilka zrzutów ekranu, które wskazują, że nowy model, w odróżnieniu od aktualnego Galaxy J4, będzie mieć wydłużony ekran i zostanie pozbawiony dodatkowych przycisków na ramce. Teraz będą one "wirtualne", prezentowane na wyświetlaczu. Można również zauważyć, że smartfon będzie oferowany w wariancie DualSIM (są dwa numery IMEI), a także otrzyma układ rozpoznawania twarzy (wymieniony w menu ustawień, w zakładce "Biometria i zabezpieczenia"). Termin premiery pozostaje nieznany, ale skoro urządzenie trafiło do FCC, nie jest zbyt odległy.

Na podstawie informacji Samsung i Sammobile

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!