R E K L A M A

Wzmocniony tablet Panasonica z Androidem

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Najnowszy 7-calowy Toughbook FZ-L1 z systemem Android przeznaczony jest dla pracowników mobilnych. Model będzie dostępny w dwóch wersjach - z samym Wi-Fi lub z Wi-Fi oraz obsługą połączeń głosowych i transmisji danych.

Tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1 Oreo z możliwością przyszłej aktualizacji do Android 9. W jego wnętrzu znajdziemy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o mocy 1,1 GHz, 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM. Panasonic FZ-L1 jest zaprojektowany zgodnie z wojskowym standardem 810G, jest też odporny na kurz i wodę, o czym świadczy klasa ochrony IP67. Wytrzymuje upadek z wysokości do 1,5 metra i może pracować w temperaturach od -10 do +50°C.


Toughbook FZ-L1 jest cienki i lekki, nawet z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych waży około 480 g i jest przy tym wystarczająco wytrzymały, aby spełnić potrzeby pracowników mobilnych. Urządzenie można uzupełnić o bogaty zestaw urządzeń peryferyjnych i aplikacji do zarządzania, dzięki czemu może być w pełni dostosowany do potrzeb użytkowników, m.in. stacje dokujące, paski i kabury, długopisy pasywne, a także ładowarki pojedyncze i wieloportowe. Toughbook FZ-L1 jest kompatybilny z systemem Panasonic COMPASS 2.0 (Complete Android Security and Services) - rozwiązaniem zapewniającym firmom bezpieczne wdrożenie i zarządzanie wzmocnionymi urządzeniami Panasonic z systemem Android.


Panasonic Toughbook FZ-L1 może być dowolnie skonfigurowany już w momencie zakupu - wyposażony w zintegrowany czytnik kodów kreskowych do skanowania kodów 1D lub 2D. Toughbook FZ-L1 w wersji z Wi-Fi będzie dostępny na rynku jesienią br. w cenie od 5515 złotych netto. Wersja 4G pojawi się w tym samym czasie w cenie od 5950 złotych netto. Oba urządzenia będą standardowo objęte trzyletnią gwarancją producenta.


Informacja prasowa; czytane: 1093 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!