R E K L A M A

IFA 2018: Neffos pokazuje kilka smartfonów - w tym jeden z funkcją projektora

Opublikowane:
Kącik ze smartfonami na stoisku TP-Link
Kącik ze smartfonami na stoisku TP-Link
Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

Na stoisku TP-Link mogliśmy zobaczyć prezentację modeli marki Neffos - choć tak naprawdę są to urządzenia, które są już dostępne na rynku - albo o których już wcześniej słyszeliśmy.

Neffos zaprezentował model P1 - smartfon z funkcją projektora zdolnego do wyświetlania obrazu o przekątnej aż 200 cali, a także dostępne już w Polsce modele X9 z podwójnym aparatem oraz C9A - oba z wyświetlaczem o proporcjach 18:9. Neffos X9 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej, oferuje funkcję rozpoznawania twarzy i skaner linii papilarnych umieszczony na tylnym panelu. Do tego ekran o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9, podwójny aparat główny, Android Oreo 8.1, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Całość zasila ogniwo o pojemności 3060 mAh. C9A ma 5,45-calowy ekran, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej, do tego 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, skaner linii papilarnych i funkcję rozpoznawania twarzy.


Pojawiły się jeszcze dwa modele, które nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane w Polsce - Neffos C9 i C7A. Obydwa zaliczane będą do niższej półki cenowej, dysponują 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. C9 dysponuje 5,99-calowym ekranem HD+ o proporcjach 18:9, 4-rdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,5 GHz, funkcją dual-SIM, 13-megapikselowym aparatem głównym i 8-megapikselowym do selfików. Całość zasila ogniwo o pojemności 3840 mAh. Model wyceniono na 159 euro. Z kolei C7A ma 5-calowy ekran HD, Androida 8.1 na pokładzie, 8-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselowy aparat do selfików. Smartfon dostępny jest w szarym kolorze obudowy w cenie ok. 110 euro.

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!