R E K L A M A

Huawei Mate 20 - wyciekła specyfikacja!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei Mate 20 w sklepie Giztop
Huawei Mate 20 w sklepie Giztop
fot. Giztop

Jeden ze sklepów internetowych nieco się pospieszył i opublikował kartę katalogową nowego Mate 20, który zadebiutuje dopiero z początkiem września.

Premiery Huawei Mate 20 spodziewamy się podczas berlińskich targów IFA, które zaczną się w ostatnim dniu sierpnia. Potwierdza to również sklep publikujący dane nowego Mate. Wspomniane dane są oczywiście nieoficjalne, ale zdają się sugerować, iż - w odróżnieniu od pokazywanej ceny - nie są przypadkowym "wypełniaczem" na przygotowywanej na premierę handlową stronie sklepu - ale faktycznie stanowią specyfikację Mate 20. Zerknijmy zatem, co podano.

Huawei Mate 20 ma otrzymać 6,3-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości QHD oraz procesor Kirin 980, wykonywany w technologii 7 nm. Smartfon będzie pracować pod kontrolą systemu Android Pie 9.0 z interfejsem EMUI 9, czerpiąc energię z akumulatora o pojemności 4200 mAh z szybkim ładowaniem 5V/4,5A. Nad wyświetlaczem pojawi się 20-megapikselowy przedni aparat fotograficzny, zaś z tyłu znajdziemy potrójny aparat główny, sygnowany znakiem Leica i dający zdjęcia w rozdzielczości 40 megapikseli. Telefon ma być oferowany w przynajmniej dwóch wersjach pamięci. Do wyboru będzie 6 lub 8 GB RAM-u oraz 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej.

Przeglądając stronę sklepu, można się jeszcze natknąć na zakładkę z bardziej szczegółowymi danymi. Niestety, tam mamy już tylko szablon, wypełniony danymi poprzednich modeli. Podawana cena - 999 dolarów - może być realna, ale na razie skłaniam się ku teorii, iż podano ją jedynie przykładowo...

Na podstawie informacji Giztop; czytane: 9699 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Piotr
Za taką cenę oczekiwałbym jeszcze certyfikatu IP68
.248.164.221 | 16 Aug 2018, 12:08