R E K L A M A

BlackBerry Key2 LE oraz Honor 8X (lub 8S) pozują do zdjęć

Opublikowane:
Honor ARE-AL00
Honor ARE-AL00
fot. TENAA

W sieci pojawiły się zdjęcia dwóch nadchodzących modeli: BlackBerry Key2 LE oraz Honora ARE-AL00, który prawdopodobnie otrzyma oznaczenie 8X lub 8S.

W przypadku Honora, nie mamy na razie pewnych informacji dotyczących nazwy. Wiadomo jedynie, że na liście chińskiego certyfikatora TENAA pojawił się model o oznaczeniu ARE-AL00, który prawdopodobnie otrzyma finalnie nazwę Honor 8X lub 8S. Niestety, jak na razie chiński urząd opublikował jedynie zdjęcia, nie podając jeszcze pełnej specyfikacji. Pozostaje zatem tylko to, co widzimy. Nowy Honor otrzyma podwójny aparat fotograficzny na wykończonym zagiętym szkłem tyle obudowy, a obok aparatu pojawi się czytnik linii papilarnych. Z kolei z przodu uwagę zwraca minimalistyczne, "kroplowe" wcięcie w ekranie, obejmujące jedynie obiektyw pojedynczego aparatu do selfie.

Drugi z modeli to dobrze już nam znany BlackBerry Key2 LE, który ma zadebiutować z początkiem września, na berlińskich targach IFA. Tym razem, możemy oglądać ten model na prasowych renderach, do których dotarł pewien holenderski serwis. Zdjęcia pokazują telefon z każdej strony, zatem rozmieszczenie poszczególnych elementów nowej "jeżynki" nie jest już tajemnicą. Nieoficjalna specyfikacja tego modelu wymienia m.in. procesor Snapdragon 636, 4 GB RAM-u, akumulator o pojemności 3000 mAh oraz podwójny aparat fotograficzny z matrycami 13 i 5 megapikseli.

Na podstawie informacji TENAA i Nieuwemobiel

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!