R E K L A M A

Dlaczego w modelach OnePlus nie będzie bezprzewodowego ładowania?

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Pete Lau, CEO firmy nie widzi przyszłości dla bezprzewodowego ładowania w smartfonach OnePlus
Pete Lau, CEO firmy nie widzi przyszłości dla bezprzewodowego ładowania w smartfonach OnePlus
fot. Forbes

Szef OnePlus, Pete Lau, na razie nie planuje uwzględnienia technologii bezprzewodowego ładowania w smartfonach. Dlaczego?

Tłumaczenie jest dość pokrętne i nawiązuje to hasła, którym kieruje się OnePlus - Never Settle. Otóż CEO firmy OnePlus. Pete Lau, tłumaczy, że na razie jest to gorsza technologia, choćby przez dłuższe czasy ładowania - a wolne ładowanie nie pasuje do hasła firmy, według którego OnePlus nie uznaje kompromisów. Zamiast tego Lau przyszłość wiąże z przewodowymi, autorskimi technologiami szybkiego ładowania o nazwie DASH Charge (W Europie wystąpi jako Warp Charge).

No cóż, konkurencji obecne technologie bezprzewodowego ładowania w niczym nie przeszkadzają i są udostępniane w kolejnych smartfonach. Z pożytkiem dla użytkowników. Nie widzimy przeszkód, by w smartfonach OnePlus stosowano zarówno szybkie ładowanie przewodowe, jak i wolniejsze bezprzewodowe, co zresztą robi wielu producentów. Ale w OnePlus wiedzą swoje...

Na podstawie Slashgear; czytane: 2347 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Piwcio
Ciekawe gdyż Fast Charge Wireless w Samsungu i LG bezprzewodowo działają bardzo szybko. Zwykłe jest wolne ale Fast jest naprawdę Fast :) ewidentnie kręcą.
.46.3.13 | 22 Jul 2018, 04:07