R E K L A M A

LG V40 z potrójnym aparatem zadebiutuje jesienią

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
LG G7 ThinQ miał premierę w maju, w październiku spodziewamy się LG V40
LG G7 ThinQ miał premierę w maju, w październiku spodziewamy się LG V40
Jolanta Szczepaniak/mGSM.pl

LG ostatnio słabiej radził sobie na rynku smartfonów. W tym roku nieco zmienił podejście do designu smartfonów i zintegrował je z innymi urządzeniami ThinQ, budując solidny ekosystem inteligentnych urządzeń LG. A w zanadrzu ma jeszcze jedną premierę - modelu LG V40.

Rok temu LG zaprezentował nowe smartfony podczas targów IFA w Berlinie. Teraz przyjął inną strategię - zagraniczne serwisy informują, że LG zaprezentuje model V40 (lub V40 ThinQ) podczas odrębnego wydarzenia, która odbędzie się albo w połowie września, albo w październiku.

W swoim smartfonie LG postawi przede wszystkim na aparat. ma on być potrójny i składać się z trzech obiektywów: 20, 16 i 13 megapikseli. Jeden z obiektywów ma być szerokokątny (super wide-angle), kolejny ma być teleobiektywem (super telephoto). Z frontu znajdzie się podwójny aparat, natomiast OLED-owy ekran ma zajmować 90% powierzchni frontowego panelu i prawdopodobnie nie uniknie wcięcia. Całość napędzać będzie najprawdopodobniej Snapdragon 845, wspierany przez 6/8 GB pamięci RAM.

Na podstawie wccftech; czytane: 3956 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!