R E K L A M A

Xiaomi Mi Max 3 - potwierdzono specyfikację

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
fot. Weibo

Xiaomi już jutro oficjalnie zaprezentuje model Mi Max 3 - ale to nie powstrzymuje szefa Xiaomi psuciem niespodzianki i publikowaniem renderów tego modelu i specyfikacji na swoim profilu w serwisie Weibo.

Wczoraj Lin Bin pokazał masę oficjalnych renderów modeli Mi Max 3, dziś natomiast ujawnił specyfikację, nie pozostawiając wiele atrakcji na jutrzejszą premierę.

Urządzenie zostanie wyposażone w 6,9-calowy ekran o proporcjach 18:9, baterię o pojemności 5500 mAh z szybkim ładowaniem, 4/6 GB pamięci RAM, 64/128 GB pamięci wewnętrznej Snapdragona 636, podwójny aparat o rozdzielczości 12 i 5 megapikseli, do tego 8-megapikselowy aparat z frontu i bardzo szerokie pole do popisu dla sztucznej inteligencji, która będzie to działać w zakresie rozpoznawania twarzy, asystenta głosowego, wsparcia dla aparatu podczas rozpoznawania scen oraz rozmycia tła na zdjęciach.

Pojawiła się tez podpowiedź co do ceny - to 1_99 juanów, czyli nawet jeśli założymy, że za Mi Max 3 trzeba będzie zapłacić 1999 juanów, w przeliczeniu na złotówki wychodzi ok. 1100 złotych.


Na podstawie Playfuldroid; czytane: 1954 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!