R E K L A M A

Samsung Galaxy Note9 na renderze i na żywo. Wygląd bez tajemnic! (aktualizacja)

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note9
fot. @evleaks

Po tym, jak szef Samsunga pokazał się publicznie z Galaxy Note9 w dłoni, pojawienie się kolejnych ujęć zdradzających wygląd telefonu było kwestią godzin. I tak się stało!

Wygląd Samsunga Galaxy Note9 zdradziły niezależnie od siebie dwa źródła. Evan Blass, znany jako @evleaks opublikował na Twitterze wysokiej jakości render. Niedowiarków ucieszy natomiast kolejny przeciek, zawierający dwa zdjęcia testowego egzemplarza Note9. Wygląd telefonu w przypadku obu źródeł jest zbieżny.

Wszystko, co trzeba, widzicie na zdjęciach. Zwrócę waszą uwagę jedynie na parę szczegółów. Przede wszystkim - kształt telefonu jest bardzo zbliżony do poprzednika z serii Note. Najwięcej zmian widać w okolicy aparatu fotograficznego. Czytnik linii papilarnych przeniesiono pod ramkę aparatu, a sama ta ramka - jest w kolorze korespondującym z resztą obudowy, choć wciąż delikatnie wystaje. Warto jeszcze zauważyć, że obiektywy są różnej wielkości. Ponadto, render dostarczony przez @evleaks potwierdza, że nowy Note w niebieskiej wersji kolorystycznej otrzyma rysik w kontrastowej żółci. Pytanie, co z pozostałymi wersjami kolorystycznymi - ale wczorajszy przeciek zdaje się wskazywać, że wariant czarny pozostanie w jednolitej kolorystyce...

Jest jeszcze mała ciekawostka. Tym razem Zyad Atef (również na Twitterze) opublikował kolejnych kilka zdjęć - w tym jedno ukazujące jednocześnie trzy wersje kolorystyczne telefonu - w tym złotą. Z ciemnymi ramkami aparatu... Ciekawe jest również ujęcie egzemplarza, który na tyle ma nadrukowany logotyp modelu (co jest nietypowe) i nazbyt wyraźne oznaczenia certyfikacyjne. Widać też zdecydowanie zbyt szerokie ramki wokół ekranu - a wyjaśnienie jest proste: to chiński klon nowego Note'a! Przyznacie, że można się nabrać...?

Z kolei z Korei napływają wieści dotyczące nowego smartwatcha Samsunga. Według ZDNET, Galaxy Watch zadebiutuje wraz z Galaxy Note9 9 sierpnia. Przedpłaty na oba urządzenia mają ruszyć 14 sierpnia, zaś premiera rynkowa przewidziana jest na 24 sierpnia.

Na podstawie informacji @evleaks,Slashleaks, @ZyadAtef12 i ZDNET; czytane: 1947 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!