R E K L A M A

Alcatel 5V - gdy najważniejszy jest wygląd

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Alcatel 5V
Alcatel 5V
fot. Alcatel

Alcatel poszerzył swe portfolio o nowy model. Alcatel 5V nie powala specyfikacją, ale za to może cieszyć oko stylowym wyglądem.

Alcatel 5V nie będzie drogim urządzeniem i raczej nie oczaruje nikogo specyfikacją. Ale za to może oczarować wyglądem - mamy tu bowiem wszystko, co modne - a zatem błyszczący tył z dwoma obiektywami aparatu, wyświetlacz z wąską ramką i wcięciem notch, a także zaokrąglone krawędzie obudowy. Na renderach smartfon wygląda na model z wyższej, niż w rzeczywistości półki.

Lektura specyfikacji sprowadza nas jednak trochę na ziemię. Ekran o przekątnej 6,2 cala ma rozdzielczość HD+, zaś serce telefonu stanowi ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22, wspomagany przez 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Bardziej zachęcająco wygląda obecność modułu NFC, układu rozpoznawania twarzy i czytnika linii papilarnych, a także dość sporego akumulatora - 4000 mAh. Można też pochwalić obecność systemu Android 8.1.

Nie najgorzej zapowiada się też część fotograficzna. Mamy 8-megapikselowy f/2.8 aparat na przodzie, zaś z tyłu znajdziemy podwójny moduł, z matrycami 12+2 megapikseli i obiektywami o przysłonie - odpowiednio f/2.2 i f/2.4. Aparat wyposażono oczywiście w algorytmy sztucznej inteligencji, a także integrację z Google Lens.

Na podstawie informacji Alcatel; czytane: 1734 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!