R E K L A M A

Microsoft pracuje nad smartfonami z Androidem?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Logo Windows na smartfonie już nie zobaczymy, ale Microsoft... może?
Logo Windows na smartfonie już nie zobaczymy, ale Microsoft... może?
fot. mGSM.pl

Pojawiła się ciekawa plotka na temat Microsoftu i jego planów dotyczących rynku smartfonów. Podobno koncern pracuje nad urządzeniami korzystającymi z systemu Android.

Przedstawiciel serwisu Windowslatest uciął sobie czatową pogawędkę z pracownikiem Microsoft Store. Domniemany przedstawiciel firmowego sklepu MS zdradził, że inżynierowie Microsoftu pracują nad nową linią telefonów, ale nie będą one pracować w porzuconym systemie WindowsPhone, lecz pod kontrolą Androida. Przedstawiciel sklepu dodał, że nie jest jeszcze w stanie podać przybliżonego terminu premiery, prace bowiem wciąż jeszcze trwają. Zaznaczył jednak, że nowe telefony trafią na rynek z logo Microsoftu.

Czyżby krążące po sieci od miesięcy plotki o Surface Phone miały się w końcu spełnić? Byłbym ostrożny, bowiem dzisiejszy przeciek nie wygląda zbyt wiarygodnie. Prezentowane zrzuty ekranu z dyskusją można dość łatwo sfabrykować, a nawet, jeśli dziennikarz rzeczywiście rozmawiał z pracownikiem Microsoft Store - nie ma dowodów, że pisał on prawdę. Fakt, nie ma również dowodów, że to kłamstwo - i tylko dlatego publikuję dziś te doniesienia, zaznaczając jednak, że jestem wobec nich mocno sceptyczny.

Na podstawie informacji Windowslatest; czytane: 1551 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!