R E K L A M A

Energizer Energy 10+ i Energy 11 - proste, ale z nietypowym dodatkiem

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Selfie w VGA - to musi być coś!
Selfie w VGA - to musi być coś!
fot. Energizer

Avenir Telecom, właściciel marki telefonów Energizer informuje o dwóch nowościach: Energy 10+ i Energy 11. To bardzo proste, klasyczne komórki, z jednym "udziwnieniem" - przednimi aparatami fotograficznymi.

Obecność aż dwóch aparatów fotograficznych w tak prostym telefonie, czyni oba modele wyjątkowymi. I to chyba wszystko, co dobrego można na ten temat napisać, aparaty mają bowiem rozdzielczość VGA, zatem i tak wiele na zdjęciach nie zobaczymy. Ale wciąż możemy chwalić się telefonem z dwoma aparatami...

Na pocieszenie, zyskujemy za to proste, ale funkcjonalne komórki. Telefony mają klasyczne klawiatury z dość dużymi przyciskami, 1,8-calowe ekraniki QQVGA oraz latarki i DualSIM - niestety tylko w sieciach 2G. Energizer Energy 10+ i Energy 11 oparto o układy MediaTeka (MT6261D i MT6251D), umożliwiając powiększenie mikroskopijnych pamięci wewnętrznych kartami microSD o 32 GB.

Producent najchętniej chwali się osiągami baterii obu telefonów - bowiem te rzeczywiście są zachęcające. Energy E10+ z akumulatorem o pojemności 1000 mAh ma wytrzymać 7 godzin rozmów lub 5 dni czuwania, zaś Energy 11, który ma akumulator 1800 mAh - 12,5 godziny lub 9 dni. Cen na razie nie podano.

Na podstawie informacji Energizer; czytane: 1217 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!