R E K L A M A

Huawei TalkBand B5 - wiemy już wszystko

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei TalkBand B5
Huawei TalkBand B5
fot. Vmall/Huawei

Podobnie, jak Huawei Nova 3, zapowiadana opaska TalkBand B5 również wskoczyła do sklepu Vmall.

Zatem i o tym urządzeniu wiadomo już praktycznie wszystko - poza ceną, która zapewne zostanie ukazana podczas "bardziej oficjalnej" premiery. Opaska TalkBand B5, podobnie, jak poprzednie generacje tego urządzenia, stanowi połączenie uproszczonego, sportowego smartwatcha z słuchawką Bluetooth.

Z tego też powodu stalową obudowę uszczelniono zgodnie z wymogami certyfikacji IP57, wieńcząc jej wierzch wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,13 cala i rozdzielczości 300x160 pikseli. Opaska ma 16 MB pamięci wewnętrznej, 1 MB pamięci systemowej oraz 512 KB pamięci operacyjnej. Zasilanie zapewnia akumulatorek o pojemności 108 mAh, który ładuje się 2 h i ma pozwolić na 6-godzinną rozmowę albo 3-3,5 dnia używania TalkBanda jako opaski. Wyposażenie obejmuje pulsometr, czujnik przyspieszenia, Halla i żyroskop. Urządzenie korzysta z łączności Bluetooth 4.2 i współpracuje z telefonami o systemach Android 4.4 lub iOS 9.0 i nowszych.

Opaska ma kolorowy ekran i przekazuje komunikaty z telefonu, a poza tym, może monitorować puls, sen, ćwiczenia oraz wyświetlać wskazówki treningowe. Ponieważ mamy do czynienia z funkcją słuchawki, z poziomu urządzenia można odbierać i kończyć połączenia. O ile dobrze rozumiem tłumaczenie z chińskiego, identyfikacja rozmówcy i obsługa listy kontaktów możliwe są jednak tylko we współpracy z telefonami Huawei z nakładką EMUI 4.1 lub nowszymi.

Na podstawie informacji Vmall; czytane: 2643 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!