R E K L A M A

Android Oreo dla starszych modeli Huawei i Honor

Opublikowane:
Honor 8 doczeka się aktualizacji do Androida Oreo
Honor 8 doczeka się aktualizacji do Androida Oreo
fot. Honor

Do sieci trafiła oficjalna lista modeli, które otrzymają w najbliższym czasie aktualizację do Androida 8.0 Oreo - chodzi o urządzenia z logo Honor i Huawei.

Ze stajni Huawei aktualizacji mogą spodziewać się właściciele modeli Huawei P9, Huawei P9 Plus i Huawei Mate 8. Producent zacznie wprowadzać aktualizację od 30 czerwca - nie wspomniano jednak, czy dotyczy to tylko urządzeń na rynku chińskim, czy w skali globalnej. Z kolei z portfolio Honora do aktualizacji przeznaczono modele Honor 8, Honor V8 i Honor Note 8. Trzeba jednak zaznaczyć, że według chińskich źródeł aktualizacja będzie ograniczona do pierwszych 20 tysięcy użytkowników, którzy zdecydują się na ręczną aktualizację za pomocą aplikacji mobilnej - w ten sposób staną się testerami wersji beta. Dopiero po usunięciu błędów gotowa aktualizacja trafi do pozostałych użytkowników.

Na podstawie MySmartprice

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Waldon
Ciekawe i internecie piszą, że model P9 nie dostanie 8.0 bo są problemy w oprogramowaniu wydajności i większy zużycia energii i itp. Tylko czy w Europie dostanie czy tylko w Chinach trzeba czekać na wiadomość że strony Huawei
.23.137.59 | 29 Jun 2018, 17:06