R E K L A M A

Xiaomi Redmi 6 Pro - kolejne zdjęcia i informacje

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro
fot. Androidpure

Xiaomi Redmi 6 Pro mogliśmy już oglądać zarówno na nieoficjalnych jak i producenckich zdjęciach, a dziś - mamy kolejną porcję fotek oraz demonstrację asystenta głosowego Xiaomi.

Nie mamy jeszcze 100-procentowej pewności, że asystent Xiao Ai! trafi do Redmi 6 Pro (w filmie mowa o Mi Mix 2S) - ale jest to całkiem prawdopodobne. Pytanie, czy rozwiązanie to będzie dostępne poza Chinami...


Meet Xiao Ai! | Xiaomi's Very Own Digital Assistant
wideo: Xiaomi przez YouTube

Oprócz tego, mamy zestaw dwunastu zdjęć, przedstawiających Xiaomi Redmi 6 Pro na żywo. Nie są to zdjęcia oficjalne - ale wyglądają na dość wiarygodne. Możemy zobaczyć na nich szczegóły budowy telefonu, w tym jeden dość istotny - widać szufladę kart, z osobnymi wejściami na dwie nano SIM oraz na microSD. Doskonale widać też położenie przycisków, minijacka i nadajnik podczerwieni, natomiast kształt gniazda na dolnej ściance wskazuje, że zastosowano tu starszy typ, czyli microUSB. Można też przyjrzeć się wcięciu notch i ramkom ekranu, które - moim skromnym zdaniem - do najwęższych nie należą. Ale z drugiej strony, telefon nie jest flagowcem, można je chyba zatem wybaczyć... Specyfikację urządzenia znajdziecie natomiast TUTAJ.

Na podstawie informacji Androidpure i Weibo; czytane: 5249 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!