R E K L A M A

Toughbook FZ-T1 - 5-calowy, wzmocniony tablet od Panasonica

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
5-calowy, wzmocniony tablet od Panasonica
5-calowy, wzmocniony tablet od Panasonica
fot. Panasonic

Niewielki tablet, który jest odporny na upadki, zalanie i pył. Toughbook FZ-T1 nie jest sprzętem dla przeciętnego konsumenta - został zaprojektowany z myślą o pracownikach takich branż, jak produkcja, transport, logistyka czy handel.

Toughbook FZ-T1 będzie dostępny w dwóch wersjach: z obsługą Wi-Fi oraz Wi-Fi i 4G - do transmisji danych i połączeń głosowych. Urządzenie pracuje w oparciu o system Android 8.1 Oreo i jest wyposażone w 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, 16 GB pamięci wbudowanej i 2 GB pamięci RAM. Tablet - choć o wymiarach smartfona - waży niecałe 240 gramów i jest zgodny ze standardem militarnym 810G, a także odporny na pył i wodę, o czym świadczy stopień ochrony IP68. Z powodzeniem wytrzyma upadek z wysokości do 1,5 metra i może pracować temperaturach od -10 do 50 stopni Celsjusza.

Ekran reaguje na 10 aktywnych punktów dotyku jednocześnie i bez problemu można z niego korzystać podczas opadów deszczu i obsługiwać w grubych rękawicach roboczych lub za pomocą rysika. Toughbook FZ-T1 ma wbudowany czytnik kodów kreskowych z przyciskami spustowymi po obu stronach urządzenia. Bateria pracuje do 12 godzin bez zasilania, z możliwością zmiany baterii w trybie hot-swap.


Nowy tablet dostępny będzie z szerokim zestawem akcesoriów. Oprócz uchwytów pistoletowych do zastosowania z czytnikiem kodów kreskowych, w ofercie są ładowarki jedno- i wielostanowiskowe, podstawka biurkowa do pracy stacjonarnej, kabury, dodatkowa bateria, rysik pasywny i ochronne folie na ekran. Toughbook FZ-T1 w wersji z Wi-Fi będzie dostępny na rynku od sierpnia w cenie 1270 euro (netto). Z kolei wersja 4G pojawi się we wrześniu w cenie 1350 euro (netto). Oba urządzenia będą standardowo objęte trzyletnią gwarancją producenta.

Na podstawie informacji prasowej; czytane: 1223 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Radek225
5800 zł za taką konfigurację sprzętową? Grrruuuuuuubbbaaaa PRZESADA. Ja rozumiem, że taki sprzęt to biorą firmy na fakturki, i nie jest on dla przeciętnego zjadacza chleba, ale niemal 6000 zł zł za tablet z LTE i ze specyfikacją rodem z 2014 roku to grube przeszacowanie. Taki tablet powinien kosztować 2000-3000 zł, a nie 6000 zł!!
.47.13.82 | 22 Jun 2018, 12:06