Acer Stream to telefon z dużym wyświetlaczem dotykowym, wszystkimi niezbędnymi dziś interfejsami i z wisienką na torcie: złączem micro-HDMI" /> Acer Stream do pracy i zabawy :: mGSM.pl
R E K L A M A

Acer Stream do pracy i zabawy

Opublikowane:

Kolejna propozycja Acera trafi zapewne do wszystkich, którzy cenią sobie wszechstronność i wygodę użytkowania. Acer Stream to telefon z dużym wyświetlaczem dotykowym, wszystkimi niezbędnymi dziś interfejsami i z wisienką na torcie: złączem micro-HDMI

Co prawda wyświetlacz AMOLED Acera Stream, który wyświetla obraz w rozdzielczości WVGA przy przekatnej 3,7 cala i kontraście 2000:1 w zupełności wystarczy, by cieszyć się zarówno zdjęciami, jak i wideo, ale gdyby komuś było mało, może rozsiąść się wygodnie w fotelu i zafundować rodzinie pokaz zdjęć z nadchodzących wakacji. Acer przyzwyczaił nas do opóźnień zapowiadanych premier, ale miejmy nadzieję, że telefon będzie dostępny jeszcze przed wakacjami. Niestety polski oddział Acera nie zajmuje się telefonami. Pozostają zakupy w serwisach zagranicznych. Szkoda.

Recenzja wideo telefonu Acer Stream
film: batista70phone przez Vimeo

Cieniutka obudowa telefonu mierząca zaledwie 11,2 mm kryje Snapdragona 1 GHz, po pół giga pamięci RAM i ROM, wbudowaną pamięć 2 GB dostępną dla użytkownika, a do tego slot na microSD do 32 GB. Stream ma obsługiwać cztery zakresy GSM i trzy UMTS oraz umożliwiać pobieranie danych z prędkością do 7,2 Mbps.

Acer Stream Acer Stream
Acer Stream
fot. Acer

Pośród interfejsów znajdziemy szybkie USB, Bluetooth w wersji 2.1, a także - co ważne - WiFi 802.11 w standardach b, g i n. Poza Androidem, Acer oferuje także własny graficzny interfejs użytkownika, który ma ułatwiać obsługę telefonu. Aparat fotograficzny ma matrycę 5 Mpx, ale pozwala na kręcenie filmów wideo w rozdzielczości 720p przy 25 klatkach na sekundę.

Na podstawie informacji producenta Acer

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!