R E K L A M A

Tabletowe plany Samsunga - będą trzy nowości?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Fragment instrukcji Galaxy Tab Advanced 2
Fragment instrukcji Galaxy Tab Advanced 2
fot. Mobielkopen

Jak dotąd, przewijały się pogłoski o dwóch nadchodzących tabletach Samsunga - Galaxy Tab S4 i Galaxy Tab A 10.1 2018. Wygląda jednak na to, że pojawi się jeszcze jeden...

Wspomniany model ma nosić nazwę Galaxy Tab Advanced 2 i pod względem stylizacji będzie zbieżny z nowym Galaxy Tab S4. Będzie mieć podobne węższe ramki i ekranowe przyciski systemowe, ale nie zostanie wyposażony w skaner tęczówki oka, a zamiast niego otrzyma przedni aparat z diodą LED. Sercem tabletu ma być Exynos 7870, wspomagany przez 3 GB RAM-i oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Galaxy Tab Advanced 2 ma nosić oznaczenie SM-T583, czyli właściwie zostanie następcą Galaxy Tab A 10.1, oznaczanego SM-T580 i SM-T585. Z kolei model o oznaczeniu SM-T595, który po pierwszych przeciekach był uznawany za następcę Galaxy Tab A 10.1, ma mieć większy ekran i można podejrzewać, że ostatecznie trafi na rynek jako Galaxy Tab Advanced 2 XL, albo Galaxy Tab A2 XL.

Są również nowe informacje na temat Samsunga Galaxy Tab S4. Według ostatnich przecieków, tablet ma otrzymać 10,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli oraz procesor Snapdragon 835, zestawiony zapewne z pamięcią 4+64 GB. Tablet ma otrzymać aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 8 i 13 megapikseli, a także akumulator o pojemności 7300 mAh. Wszystkie nowe tablety powinny pojawić się na targach IFA, na tradycyjnej prezentacji Samsunga w berlińskim Tempodromie.

Na podstawie informacji Mobielkopen i @Samsung_News_; czytane: 1549 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!