R E K L A M A

W tym roku - albo wcale - nie zobaczymy iPhone'a SE 2

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Olixar nie przewiduje mniejszego iPhone'a - mają być 5,8-, 6,1- oraz 6,5-calowe ekrany
Olixar nie przewiduje mniejszego iPhone'a - mają być 5,8-, 6,1- oraz 6,5-calowe ekrany
fot. Olixar

Czyżby to koniec nadziei dla osób, które liczyły na to, że pojawi się druga generacja popularnego modelu iPhone SE? Tak uważają w firmie Olixar, która ma na koncie kilka trafnych przecieków.

Olixar to producent akcesoriów do urządzeń mobilnych. Przecieki z jego strony ujawniły - trafnie - wygląd takich modeli jak iPhone X, Galaxy S9, Galaxy Note 8, Galaxy Note 7 i iPhone 7. Teraz zaprezentował swoje przewidywania co do najnowszych modeli Apple'a. I niestety wynika z nich, że nie mamy co liczyć na iPhone'a SE2 - lub "mini iPhone'a X".

Olixar twierdzi, że jego nowe źródła potwierdziły, że nadchodzące modele Apple będą największymi (pod względem przekątnej i rozmiarów) iPhone'ami, jakie kiedykolwiek wyprodukował Apple. Nawet rozpoczęto przygotowania do stworzenia oficjalnej linii akcesoriów, w której przewidziano miejsce dla 5,8-calowego iPhone'a X (o wymiarach 143,6 x 70,9 mm), budżetowego modelu iPhone'a z 6,1-calowym ekranem (i wymiarach 147,12 x 71,52 mm) oraz 6,5-calowej wersji iPhone X Plus (jej wymiary to 157,2 x 77,1 mm). Nie ma tu miejsca na urządzenie 5-calowe - a taką przekątną, jak zakładaliśmy, mógłby mieć SE2 (tudzież mini iPhone X).

Na podstawie Forbes; czytane: 1698 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!