R E K L A M A

Jutro premiera Allview Soul X5 Pro

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Allview zaprasza na jutrzejszą premierę modelu Soul X5 Pro
Allview zaprasza na jutrzejszą premierę modelu Soul X5 Pro
fot. Allview

Nadchodzi nowy flagowiec marki Allview, wyposażony w 12nm procesor MediaTek Helio P60, który oferuje kompleksową obsługę sztucznej inteligencji, w tym rozszerzonej rzeczywistości (AR), rozpoznawanie twarzy oraz identyfikację obiektów czy scenerii zdjęć.

Allview Soul X5 Pro to także nowy interfejs użytkownika, skrojony na miarę najnowszych trendów rynkowych oraz potrzeb klientów. Wprowadzono użycie prostych gestów zastępujących klasyczny pasek nawigacji oraz sprawiających, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze, a obszar wyświetlacza zauważalnie większy.

Smartfon będzie miał wbudowany podwójny aparat, wspierany przez technologię sieci neuronowych dla sztucznej inteligencji (AI) - nie tylko do poprawy parametrów zdjęć czy uzyskania lepszych zdjęć portretowych, ale również odblokowywanie ekranu za pomocą Deep Face ID.


Aparat IR nowego Soul X5 Pro jest w stanie wykryć głębokość obrazu i jest dedykowany do rozpoznawania twarzy. Kontur twarzy użytkownika jest odczytywany za pomocą dedykowanego projektora podczerwieni i czujnika zbliżeniowego IR. Za ich pomocą algorytmy przetwarzania sztucznej inteligencji tworzą mapę 3D twarzy użytkownika. Detekcja jest równie precyzyjna zarówno przy normalnym oświetleniu, jak i w całkowitej ciemności. Dodatkowo, jeśli użytkownik nosi okulary, mapa 3D jego twarzy zostanie utworzona z taką samą dokładnością i szczegółowością. A jeśli ma zamknięte oczy lub obraz twarzy jest skanem, telefon nie przyzna dostępu.

Na podstawie infirmacji Allview; czytane: 841 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 4.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Legion
Przypominam że to rumuńska marka sprzedające chińskie telefony na polskim rynku...
.62.63.241 | 21 Jun 2018, 11:06
marta
Ja też niestety zawiodłam się na tej marce i choć ten model wygląda ciekawie to z pewnością go nie kupię
.62.60.135 | 20 Jun 2018, 11:06

Skip
rok temu kupiłem flagowca tej firmy i nigdy więcej ;/ po miesiącu musiałem szukać na szybko czegoś innego, serio odradzam
.62.63.247 | 20 Jun 2018, 10:06
amor
jak to będzie tak awaryjne jak poprzednie modle to szkoda wyrzucać kasy w błoto
.62.63.233 | 19 Jun 2018, 11:06