R E K L A M A

Samsung Galaxy Note9 z większą baterią i nowym kolorem

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note9
fot. AllAboutSamsung

Pojawiają się kolejne doniesienia na temat Samsunga Galaxy Note9. Smartfon ma otrzymać większy akumulator, szybkie bezprzewodowe ładowanie oraz nowy kolor obudowy.

Zyskujący coraz większą popularność leakster Ice Universe pisze, że Samsung Galaxy Note9 ma otrzymać akumulator o pojemności 4000 mAh. Ice Universe twierdzi, że to 100-procentowo pewna informacja, ale - jak to leakster - nie podaje, skąd ją zaczerpnął. Mniej tajemniczy jest serwis GalaxyClub, który donosi o nowej ładowarce bezprzewodowej Samsunga. Będzie ona - według informacji z FCC - pobierać z zasilacza prąd 12V/2,1A, co zapewni szybsze ładowanie baterii telefonu. Można połączyć obie informacje i przyjąć, że będzie to akcesorium dedykowane głównie do nowego Note'a... Ale może i inne modele zyskają możliwość szybszego ładowania indukcyjnego.

Z kolei serwis AllAboutSamsung sugeruje, że Samsung Galaxy Note9 może pojawić się w zupełnie nowej, nie oferowanej wcześniej w gamie "Notatników" wersji kolorystycznej - brązowej. Przygotowano nawet wizualizacje poszczególnych odmian kolorystycznych, bazując na grafikach opracowanych wcześniej przez @OnLeaks - ale nie mamy pewności, na ile informacja o nowym kolorze jest prawdziwa.

Na podstawie informacji GalaxyClub, @UniverseIce i AllAboutSamsung; czytane: 2128 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!