R E K L A M A

LG Stylo 4 i LG Aristo 2 Plus zmierzają do USA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
LG Stylo 4
LG Stylo 4
fot. Slashleaks

W USA zadebiutują niebawem dwa nowe modele LG - Stylo 4 i Aristo 2 Plus. Jeden pojawi się w sieci Metro PCS, a drugi - w T-Mobile.

W przypadku modelu LG Stylo 4 dla Metro PCS nie mamy jeszcze oficjalnych danych. Wiemy o nim dzięki publikacji zdjęć opakowania telefonu i ulotki reklamowej. Z nadruku na pudełku wynika, że jest to smartfon wyposażony w rysik oraz 6,2-calowy ekran Full HD+. Sercem telefonu jest ośmiordzeniowy (ale bliżej nie określony) procesor Snapdragon z taktowaniem 1,8 GHz, wspomagany przez 2 GB RAM-u i 32 GB poszerzalnej pamięci flash. Wyposażenie obejmuje ponadto 5-megapikselowy przedni aparata fotograficzny z szerokokątnym obiektywem oraz 13-megapikselowy aparat tylny z PDAF. Aparat wspomaga sztuczna inteligencja, zaś o dźwięk dba układ DTS-X 3D. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 3300 mAh, a w roli systemu występuje Android 8.1. Model ten jest dość podobny do LG Q Stylus Alpha - ale ma m.in. mniej RAM-u.

Drugi z modeli jest już oficjalnie ogłoszony jako dostępny w T-Mobile. Mowa o LG Aristo 2 Plus, który z kolei jest bliźniakiem LG Aristo 2 znanego z oferty Metro PCS. Specyfikacja obu modeli jest niemal identyczna, różnią się jedynie obsługiwanymi pasmami sieci. LG Aristo 2 Plus ma 5-calowy ekran HD oraz czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz, wspomagany przez 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozbudowy kartą microSD. Telefon ma aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 5 i 13 megapikseli, czytnik linii papilarnych i akumulator o pojemności 2410 mAh. Wszystkim zarządza system Android 7.1.2.

Na podstawie informacji Slashleaks i T-Mobile; czytane: 1457 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!