LG Q7 - model klasy średniej. Sprzedaż nowego smartfona rozpocznie się na początku czerwca w sieci Play oraz na wolnym rynku, następnie dostępny będzie u innych operatorów." /> LG Q7 dostępny w Polsce. Znamy cenę! :: mGSM.pl
R E K L A M A

LG Q7 dostępny w Polsce. Znamy cenę!

Opublikowane:
LG Q7
LG Q7
fot. LG

LG wprowadza na nasz rynek nowy smartfon LG Q7 - model klasy średniej. Sprzedaż nowego smartfona rozpocznie się na początku czerwca w sieci Play oraz na wolnym rynku, następnie dostępny będzie u innych operatorów.

Smartfon LG Q7 dostępny będzie w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym New Aurora Black i lawendowym Lavender Violet w sugerowanej cenie detalicznej 1499 złotych.

Smartfon LG Q6, który zadebiutował w roku 2017, zdobył popularność dzięki wprowadzeniu funkcjonalności flagowego modelu. Smartfon LG Q7 został opracowany zgodnie z tą samą koncepcją, ale ma jeszcze więcej cech charakterystycznych dla urządzeń high-end, takich jak tryb portretowy, funkcję QLens, system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, wodoszczelność i pyłoszczelność, a także czytnik linii papilarnych na tylnej ściance obudowy. Smartfon został wyposażony w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash.

Przedni aparat smartfona LG Q7 ma matrycę o rozdzielczości 8 MPx i obiektyw o polu widzenia 80 stopni, sprawdzający się przy fotografowaniu kilku osób. Nowością w smartfonie LG Q7 jest tryb portretowy umożliwiający wykonywanie zdjęć selfie z efektem rozmytego tła (bokeh). Ponadto tylny aparat smartfona LG Q7 o rozdzielczości 13 MPx i jasności f2.2 jest wyposażony w autofokus z detekcją fazy, który jest o 23 procent szybszy od tradycyjnej regulacji ostrości. W smartfonie zastosowano też funkcję QLens, która poszerza zakres zastosowań aparatu poprzez analizę obrazu przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji, pozwalając użytkownikom na wyszukiwanie obrazów oraz wygodne zakupy w sklepach internetowych.

Jedną z najmocniejszych cech LG Q7 jest jego trwała konstrukcja, dzięki której smartfon pomyślnie przeszedł 14 testów wytrzymałości określonych w normie MIL-STD 810G, stosowanej przez armię USA przy ocenianiu odporności sprzętu na trudne warunki środowiskowe. Ponadto, w celu zwiększenia wygody użytkowania w smartfonie Q7 zastosowano złącze USB typu C wspierające szybkie ładowanie pozwalające na naładowanie akumulatora do 50% w zaledwie 30 minut. Kolejnym rozwiązaniem znanym z klasy premium jest tylny przycisk Smart Rear Key pełniący przede wszystkim rolę czytnika linii papilarnych. Znajduje się on w wygodnym miejscu, poniżej obiektywu i pozwala na łatwe odblokowanie smartfona, ale ponadto może też służyć do szybkiego i wygodnego fotografowania, wykonywania zrzutów ekranu czy też do zwijania i rozwijania paska powiadomień.

Na podstawie informacji LG

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!