R E K L A M A

Wiemy, jak wygląda LG V35!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
LG V35 na stronie Wireless Power Consortium
LG V35 na stronie Wireless Power Consortium
fot. Wireless Power Consortium

Kilka godzin temu w sieci pojawiło się zdjęcie nadchodzącego modelu LG V35. @evleaks dość szybko ustalił, że fotografia pochodzi z Wireless Power Consortium, czyli dość wiarygodnego źródła.

Wireless Power Consortium zajmuje się certyfikacją urządzeń przystosowanych do bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi. Dzięki temu mam już pierwszą pewną informację na temat LG V35: telefon będzie wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania baterii.

Równie ciekawe jest to, że wykaz Wireless Power Consortium zawiera również zdjęcie urządzenia. Co prawda widać tylko front, ale nawet takie ujęcie może nieść ze sobą garść informacji. Jak widać, LG V35 nie będzie mieć znaczących zmian w stylizacji względem poprzednika - przynajmniej, jeśli mowa o przedniej stronie urządzenia. Co ważne - nie widać, by ekran miał mieć wcięcie notch - ma za to klasyczne, choć wąskie ramki i zaokrąglone brzegi. Na bokach widać tylko dwa klawisze - nie będzie zatem dodatkowego przycisku włączającego asystenta Google (jak w LG G7), a włącznik pozostanie na tylnej ściance.

Na podstawie informacji Wireless Power Consortium dzięki @evleaks; czytane: 2994 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!