R E K L A M A

Vivo APEX coraz bliżej debiutu - z nazwą NEX

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Vivo APEX (NEX) już wkrótce oficjalnie
Vivo APEX (NEX) już wkrótce oficjalnie
fot. Weibo

W chińskiem serwisie Weibo pojawiły się kolejne informacje o nowym modelu od Vivo. Prototyp poznaliśmy jako APEX, ale finalny produkt może nazywać się NEX - zobaczcie co nowego wiemy na jego temat...

Dopiero co pisaliśmy wam o dacie przemiery nowego modelu od Vivo, a już dostaliśmy kolejną porcję przecieków. Otóż smartfon, który znamy jako Vivo APEX, do sprzedaży trafi jako Vivo NEX. Wiemy, że będzie miał Snapdragona 845 i 8 GB pamięci RAM, bardzo cienkie ramki (ekran zajmuje 95% frontu urządzenia), skaner linii papilarnych w ekranie, generowanie dźwięku głośnika rozmów poprzez wibracje wyświetlacza (technologia Screen SoundCasting) i frontowy aparat, który będzie w 0,8 sekundy wysuwał się z górnej krawędzi, gdy będzie potrzebny użytkownikowi.

Teraz możemy zobaczyć na zdjęciu, jak wygląda NEX, widzimy, że pracuje pod kontrolą Androida 8.1 z nakładką Funtouch OS 4.0. Nowy smartfon Vivo zadebiutuje 12 czerwca i plotka głosi, że ma kosztować około 4000 juanów, czyli jakieś 550 euro. Przy takiej specyfikacji i hardware'owych ciekawostkach to może być jedna z ciekawszych premier tego roku.

Na podstawie informacji Weibo; czytane: 3163 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
aro98
Jeśli wielkość będzie taka sama, lub mniejsza od prototypu to będzie telefon idealny!
.235.181.15 | 25 May 2018, 16:05