R E K L A M A

Lenovo stworzy smartfon Z5 z pamięcią 4 TB?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Wpis z Weibo o pamięci w Z5
Wpis z Weibo o pamięci w Z5
fot. Weibo

Niedawno dowiedzieliśmy się o istnieniu telefonu z terabajtową pamięcią wewnętrzną. Wiemy również, że przymierza się do stworzenia nowego bezramkowca. Ten - to dopiero będzie rekordowy!

Planowany smartfon ma być rekordowy pod względem oferowanej przestrzeni na dane. Jeśli spełni się zapowiedź wiceprezesa firmy Chang Chenga opublikowana w serwisie Weibo, będziemy mieli pierwszy (i na razie jedyny) telefon z pamięcią o pojemności 4 terabajtów. Tak, terabajtów...

Lenovo Z5 - bo tam ma się nazywać ów model, ma - wedle zapowiedzi - pojawić się w czerwcu. Poza ogromną pamięcią i bezramkowym ekranem, urządzenie może być wyposażone w topowe komponenty. Trafi do niego albo procesor MediaTek P60, albo nawet Snapdragon 845, spodziewamy się również porządnych aparatów fotograficznych. Wspomniany już wyświetlacz ma mieć rekordowo wąskie ramki - i to przy wszystkich brzegach. Dostępne dotąd grafiki nie wskazują na obecność wcięcia "notch" - ale jak na razie jego całkowitego braku nie możemy być pewni - chyba, że producent odważy się na rezygnację z przedniego aparatu - lub umieszczenie go na wysuwanym wysięgniku.

Na podstawie Weibo; czytane: 2622 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Blazzz
To jest zwykły chwyt marketingowy . Obecnie w moim Note 8 posiadam 64gb,wolne mam 44gb A telefon zawalony setkami zdjęć i aplikacjami . Takie 64 jest już spoko . Dla kogoś bardziej wymagającego 128 lub 256 będzie idealnie. Dodam jeszcze, że w moim komputerze jest 1tb pamięci . Nasuwa się pytanie : na ch*j 4tb w telefonie ?
.173.155.176 | 19 May 2018, 01:05
Piotr
Hahahaha, ciekawe za ile czasu sobie pozwolę na smartfon nawet z 1TB pamięci, skoro żyłem na telefonach z 32 GB a dopiero sobie pozwoliłem na 64 GB.
.dynamic.gprs.plus.pl | 18 May 2018, 12:05