R E K L A M A

Motorola Moto 1S, czyli Moto G6 po chińsku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. Motorola

W Chinach pojawił się nowy model Motoroli - Moto 1S. Tak naprawdę nie jest to jednak nowa konstrukcja, a nieco odmieniona Moto G6.

Motorola Moto 1S jest przeznaczona wyłącznie na chiński rynek, z tego też względu straciła niemal surowy interfejs Androida 8.0 na rzecz nakładki ZUI 3.5, znanej z telefonów ZUK. To nic dziwnego, bowiem obie marki należą do Lenovo, a Chińczycy lubują się w kolorowych i pełnych dodatkowych "bajerów" i aplikacji interfejsach.

Motorola Moto 1S ma też lepszy niż Moto G6 przedni aparat fotograficzny - 16- zamiast 8-megapikselowego, z obiektywem f/2.0. To kolejny element mający "dostosować" ten model do lokalnych wymagań. Reszta - włączając w to stylizację - jest już taka, jak w Moto G6, jaką znamy.

Motorola Moto 1S ma zatem 5,7-calowy wyświetlacz Full HD+, procesor Snapdragon 450, gniazdo na kartę microSD, hybrydowy Dual SIM oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Wyposażenie obejmuje również czytnik linii papilarnych, układ rozpoznawania twarzy i podwójny, tylny aparat fotograficzny, z matrycami 12 i 5 Mpx i przysłonami, odpowiednio, f/1.8 i f/2.2. Smartfon wyceniono na 1499 juanów (236 dolarów, 857 zł) - czyli wyraźnie taniej, niż w Europie.

Na podstawie informacji Motorola; czytane: 1621 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!