R E K L A M A

LG V35 ThinQ - rzekoma specyfikacja w sieci

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Rzekoma specyfikacja LG V35 ThinQ
Rzekoma specyfikacja LG V35 ThinQ
fot. Wordsoftech

W internecie pojawiła się domniemana specyfikacja LG V35 ThinQ. Niestety, wiarygodność tego przecieku jest znikoma...

Nie przepadam za tego rodzaju przeciekami i proponuję traktować je ze sporą dozą nieufności. Mamy jedynie zrzut ekranu z danymi - coś, co może spreparować dosłownie każdy. Fakt, dane wyglądają na całkiem prawdopodobne - ale bądźmy szczerzy: specyfikacja kolejnego topowego LG jest przewidywalna, podobnie, jak w przypadku innych tego rodzaju modeli.

Cóż w niej widzimy? 6-calowy ekran o rozdzielczości 2880 x 1440 pikseli, wykonany zapewne w technologii OLED. Możemy jedynie zastanawiać się, czy będzie notch, czy też nie... Procesor - bez niespodzianki: Snapdragon 845, wsparty przez 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. To chyba oczywiste... Akumulator? 3000 mAh. Niezbyt duży, ale nie będę zaskoczony, jeśli rzeczywiście taki znajdzie się w V35... Może trochę urośnie, do 3200-3300 mAh - ale to również nie będzie niespodzianką.

Aparaty fotograficzne również nas nie zaskoczą. Spodziewamy się zestawu podobnego, jak w G7 - i taki też widzimy w rzekomej specyfikacji. Dwie 16-megapikselowe matryce z tyłu, w tym jedna z szerokokątnym obiektywem, zaś z przodu - 8 megapikseli. Oczywiście ze wsparciem sztucznej inteligencji - to w zasadzie jest pewne, podobnie, jak system Android 8.1 Oreo. Jak zatem widzicie, specyfikację niektórych modeli można dość łatwo przewidzieć, a diabeł - zapewne - będzie tkwić w szczegółach. A przeciek - cóż, można wierzyć, lub nie, a ten - choć mało wiarygodny - może okazać się trafny. Ale takie dane mogliśmy wymienić i bez niego...

Na podstawie informacji Wordsoftech; czytane: 1589 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!