R E K L A M A

HTC U12 na stronie Verizonu. Spokojnie, to tylko atrapa...

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Miejsce dla HTC U12 na stronie Verizonu
Miejsce dla HTC U12 na stronie Verizonu
fot. Verizon

Przecierałem oczy ze zdumienia, przeglądając zachodnie serwisy ekscytujące się ujawnieniem danych HTC U12 przez amerykańską sieć Verizon. Niestety - nie mam dobrych informacji: na razie wiemy tylko tyle, że U12 będzie w ofercie tego operatora.

W pierwszej chwili pomyślałem, że może rzeczywiście Verizon przypadkowo, przedwcześnie opublikował dane HTC U12. Rzut oka na stronę operatora rozwiał jednak wątpliwości. Przygotowana przez administratorów internetowej witryny Verizonu prezentacja, to jedynie "atrapa". Po prostu przygotowano, zarezerwowano miejsce do pokazania U12. I telefon z pewnością się tam pojawi - pytanie, kiedy.

Na razie widzimy tam zdjęcie U11 oraz kilka informacji. Wspomina się o bezramkowym, 6-calowym ekranie LCD o rozdzielczości WQHD i szkle Gorilla Glass. Wymieniono także pojemność akumulatora (3000 mAh), Androida 8.0, "Blue Tooth 5.0" (pisownia oryginalna) oraz Quick charge 1.0 (?), klasę szczelności IP68 i filmowanie w 4K. Wspomina się ponadto o interfejsie HTC Sense Companion i nagłośnieniu USonic.

Przyznaję, część tych danych zdaje się pasować do U12 - ale styl przygotowania podstrony wskazuje, że jest to po prostu wersja robocza i każe traktować podane dane z bardzo dużą rezerwą. Ale jest też coś pewnego - HTC U12 będzie oferowany w USA przez Verizon. I to jest główna wiadomość.

Na podstawie informacji Verizon; czytane: 2396 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!