R E K L A M A

Motorola Moto Z3 Play na pięknym renderze. Czytnik jest z boku!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Motorola Moto Z3 Play
Motorola Moto Z3 Play
fot. Androidheadlines

Pojawił się niezłej jakości render przedstawiający nadchodzącą Moto Z3 Play. Widać na nim szczegół, na który już wcześniej zwróciliśmy uwagę.

Chodzi o czytnik linii papilarnych, a raczej - o jego umiejscowienie. Popatrzcie na telefon. Nie widać czytnika ani z przodu (który zdominował ekran 18:9), ani z tyłu - gdzie mamy z kolei charakterystyczne elementy (okrągła oprawa aparatu i styki), wymuszone kompatybilnością z modułami Moto Mods. Gdzież on zatem jest? Odpowiedź jest prosta - patrzcie na bok!

Pierwsze przesłanki wskazujące na nowe położenie czytnika pojawiły się wraz z renderami od producenta pokrowców. Dzisiejszy przeciek - potwierdza tą informację - tu znów widać czytnik we wcięciu na bocznej ściance, poniżej przycisków głośności. Zmiana dość istotna - ale bardzo sensowna. Pamiętam ten czytnik ze smartfonów Sony - był bardzo wygodny, choć może dla osób leworęcznych nieco mniej... Ale Motorola nie ma wyjścia: z przodu brakło miejsca, a umieszczenie go z tyłu uniemożliwiałoby korzystanie z czytnika po założeniu modułu Moto Mod. I - przyznam - witam tą modyfikację z dużym zadowoleniem.

Nadal jednak nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje rodzina Moto Z3. Jeśli chodzi o Moto Z3 Play, to model ten otrzyma zapewne 6-calowy ekran 18:9 o rozdzielczości Full HD+, procesor Snapdragon 636, system android Oreo i akumulator o pojemności ok. 3000 mAh. Powinny pojawić się dwie wersje pamięci - 4+32 i 6+64 GB.

Na podstawie informacji Androidheadlines; czytane: 6540 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Loopus
Od tygodnia mam Moto Z2 Play, który to przekonał mnie do siebie przez fakt, że jest jednym z nielicznych bastionów fajnych, dosyć wydajnych telefonów z ekranem 16:9, z czytnikiem palców i przyciskiem funkcyjnym pod ekranem i ze złączem mini jack. Dlatego niestety kolejny model rodziny uznaję za straszny regres wobec tego czego oczekuję od telefonu... Można było że spokojem zrobić mniejsze ramki, ale z przyciskami pod ekranem. Huawei próbuje połączyć ze sobą bezramkowość z przyciskami, więc będę obserwował jak to się rozwinie u Chińczyków :-)
.man.poznan.pl | 27 Apr 2018, 19:04
Skyline
A przycisk zasilania? Całkiem go wyeliminowali? Jak teraz zakończyć rozmowę w wegodniejszy sposób niż klikając przycisk power?
Czyż nie lepiej byłoby zostawić ekran 16:9 i czytnik w tradycyjnym miejscu? Telefon powinien być przede wszystkim praktyczny...
.play-internet.pl | 27 Apr 2018, 09:04