R E K L A M A

OnePlus 6 otrzyma szklaną obudowę - to już pewne

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Fragment obudowy OnePlus 6
Fragment obudowy OnePlus 6
fot. OnePlus

Pierwsze zwiastuny tego, że OnePlus 6 może mieć szklaną obudowę, pojawiły się w połowie kwietnia, wraz z publikacją pierwszego oficjalnego zdjęcia. Teraz - szklaną obudowę potwierdza szef firmy.

Można zatem przyjąć, że nowy model OnePlusa wniesie zupełnie nową stylizację i materiały. Metalowe unibody zastąpi stalowa lub aluminiowa ramka wykończona dwiema taflami szkła. Najnowsze zdjęcie telefonu potwierdza wygląd urządzenia, jaki poznaliśmy wcześniej - szkło na tyle będzie miało delikatnie zaokrąglone krawędzie i - jak zapowiada Pete Lau - ciekawą powłokę. Na tyle OnePlus 6 znajdziemy pięć warstw Nanotech Coating, w miejsce trzech, stosowanych zazwyczaj przez innych producentów.

Większa ilość powłok ma zapewnić wrażenie głębi barwy, a samo szkło - poczucie obcowania z produktem premium. Pete Lau poinformował, że przebadano 70 rodzajów szkła, nim wybrano to właściwe. Nowy materiał pozwoli również na wprowadzenie wyższego stopnia wodoszczelności, co również sugerowano w oficjalnych materiałach. Są ponadto szanse na bezprzewodowe ładowanie, którego implementacja przy szklanej obudowie jest dość prosta i tania. Możemy zatem oczekiwać nie tylko odświeżonego wyglądu, ale i lepszej praktyczności urządzenia.

Na podstawie informacji OnePlus; czytane: 1234 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!