R E K L A M A

LG Q7 przeszedł testy FCC

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Być może wkrótce poznamy następcę LG Q6
Być może wkrótce poznamy następcę LG Q6
fot. LG

W dokumentacji FCC pojawiły się informacje o nowym modelu od LG - LG Q7. To model ze średniej półki, który występuje pod oznaczeniem ZNFQ710TS.

Wkrótce odbędzie się premiera najnowszego flagowca od LG, którego znamy już z licznych plotek i renderów. LG G7 ThinQ nie jest dla nas tajemnicą - większym zaskoczeniem jest informacja o nowym modelu ze średniej półki, który może zadebiutować w najbliższych tygodniach. Chodzi o LG GQ7, następcę modelu LG Q6, który po raz pierwszy pojawił się na rynku w lipcu ubiegłego roku. Czas na premierę nowego modelu z tej serii wydaje się więc odpowiedni.

Model, który, jak podejrzewamy, to LG Q7, został przyuważony na stronach Federal Communications Commission (FCC) jako ZNFQ710TS. Niestety dodatkowych informacji o specyfikacji czy jego budowie brak. Nie wiemy też, kiedy dokładnie zadebiutuje, ale fakt, że zyskał aprobatę FCC wskazuje, że do rynkowego debiutu nie jest daleko.

Przypomnijmy, że 2 maja w Nowym Jorku odbędzie się impreza, na której zadebiutuje LG G7 ThinQ - czy wtedy też zostanie pokazany model LG Q7? Tutaj możecie zapoznać się z dokumentacją FCC.

Na podstawie informacji GizmoChina; czytane: 2614 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!