R E K L A M A

Moto E5, E5 Plus i E5 Play - jeszcze jedne trojaczki, tym razem tańsze

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Moto E5
Moto E5
fot. Motorola

Oprócz modeli z rodziny Moto G6, Motorola zaprezentowała dziś również trzy smartfony serii E: Moto E5, E5 Plus i E5 Play.

Motorole z serii Moto E5 mają kilka cech wspólnych z rodziną Moto G6: surową postać systemu Android Oreo, przednie aparaty z diodami LED, zabezpieczenie przed wilgocią, czytniki linii papilarnych ukryte w logo Moto na tyle obudowy oraz gratisową przestrzeń w Google Photos na zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Motorola Moto E5 ma 5,7-calowy wyświetlacz HD+ oraz procesor Snapdragon 425, wspomagany przez 2 GB RAM-u. W smartfonie mamy również 16 GB pamięci na dane, gniazdo na kartę microSD oraz akumulator o pojemności aż 4000 mAh. Moto E5 ma 5-megapikselowy aparat fotograficzny z przodu oraz 13-megapikselowy z tyłu.

Motorola Moto E5 Plus jest większy - ma 6-calowy ekran (ale wciąż HD+) i jeszcze większą baterię - 5000 mAh. Telefon korzysta z procesora Snapdragon 435, wspieranego przez 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci flash. Przedni aparat jest 8-megapikselowy, zaś tylny - 12-megapikselowy, z PDAF.

Motorola Moto E5 Play to natomiast model kompaktowy, z 5,2-calowym ekranem już o klasycznych proporcjach 16:9 i rozdzielczością HD. Telefon ten bazuje na procesorze Snapdragon 425, wspieranym przez 2 GB RAM-u i dysponuje 16 GB pamięci na pliki. Przedni aparat fotograficzny jest tu taki sam, jak w E5, zaś tylny - jest 8-megapikselowy. Smartfon zasila akumulator o pojemności 2800 mAh, który jest - co ciekawe - wymienny.

W Polsce, w maju pojawią się modele Moto E5 i E5 Plus w cenach - odpowiednio - 599 i 799 zł.

Na podstawie informacji Motorola Moto E5, Moto E5 Plus i XDA; czytane: 3273 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!