R E K L A M A

Motorola Moto Z3 Play z czytnikiem linii papilarnych na boku?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Wygląda na to, że czytnik trafi na bok...
Wygląda na to, że czytnik trafi na bok...
fot. Poetic cases

Czytnik linii papilarnych montowany jest zazwyczaj z tyłu lub z przodu telefonu - ale zdarzyło się już kilka konstrukcji z czytnikiem umieszczonym na bocznej ściance. Niebawem może do nich dołączyć Motorola Moto Z3 Play.

Tak przynajmniej sugerują grafiki zamieszczone przez jednego z producentów pokrowców. Obrazki prezentują przede wszystkim silikonowy futerał, ale w roli "wypełniacza" mamy tu render przedstawiający przybliżony wygląd telefonu. Chodzi głównie o to, by pokazać, że pokrowiec ma wszelkie potrzebne wycięcia, pasujące do elementów telefonu. I to właśnie dzięki temu mamy wskazówkę, że w Moto Z3 Play czytnik papilarny może być na boku obudowy.

Naturalnie, nie powinniśmy tej informacji traktować jako absolutnie pewnej - ale z drugiej strony, po cóż ktoś zadawałby sobie trud tworzenia renderów, które nie odpowiadają rzeczywistemu kształtowi pokrowca, a co za tym idzie - telefonu...?

Poprzedni model debiutował w czerwcu - możliwe zatem, że i tegoroczny pojawi się z początkiem lata. Na razie wiemy nieoficjalnie, że Moto Z3 Play będzie mieć 6,1-calowy wyświetlacz, procesor Snapdragon 636, 4 GB RAM-u, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Rendery wskazują również na obecność podwójnego aparatu fotograficznego z tyłu oraz brak minijacka...

Na podstawie informacji Poetic cases; czytane: 2559 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!