R E K L A M A

Samsung Galaxy A6 i A6+ (lub J8/J8+) - znamy przypuszczalny wygląd

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy A6+/J8+
Samsung Galaxy A6+/J8+
fot. @OnLeaks i MySmartPrice

Specjaliści od nieoficjalnych renderów - @OnLeaks i MySmartPrice - publikują grafiki prezentujące przypuszczalny wygląd nadchodzących modeli Samsung Galaxy A6 i A6+, które na niektóre rynku trafią jako Galaxy J8 i J8+.

Graficy @OnLeaks i MySmartPrice już niejednokrotnie trafnie przewidywali wygląd nadchodzących urządzeń - zatem również i teraz warto przyjrzeć się ich pracom. Rendery powstały w oparciu o nieoficjalne informacje oraz o dostępne szkice urządzeń.

Jeśli chodzi o specyfikacje, to Galaxy A6 powinien otrzymać ośmiordzeniowe procesory Exynos 7870 z rdzeniami Cortex-A53 taktowanymi 1,6 GHz, 3 GB RAM-u i ekran o przekątnej 5,6 cala. Wymiary telefonu określono wstępnie na 149,9 x 71,5 x 7,8 mm. Z kolei Galaxy A6+ ma korzystać z procesora Qualcomm Snapdragon 625, wspomaganego przez 4 GB RAM-u i mieć większy, ok. 6-calowy wyświetlacz. Tu wymiary obudowy wyniosą 160,2 x 76,2 x 8,3 mm. Co ciekawe, oba modele - w odróżnieniu od reszty serii - mają mieć porty microUSB.

@OnLeaks twierdzi ponadto, że Samsung Galaxy A6 i A6+ mogą na niektórych rynkach występować pod nazwami Galaxy J8 i J8+. Nie jest to jednak informacja pewna i możliwa w tej chwili do zweryfikowania.


Samsung Galaxy A6 i A6+ (lub J8/J8+)
wideo: MySmartPrice przez YouTube

Na podstawie informacji @OnLeaks i MySmartPrice; czytane: 1901 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!