R E K L A M A

Asus Zenfone Max Pro M1 - duża bateria i czysty Android

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Domniemana specyfikacja Asus Zenfone Max Pro M1
Domniemana specyfikacja Asus Zenfone Max Pro M1
fot. asus-zenfone.com

Flipkart podpisał z Asusem umowę na dystrybucję telefonów tej marki w Indiach. Pierwszym modelem w ofercie Flipkartu ma się stać Asus Zenfone Max Pro M1, którego nieoficjalne dane właśnie pojawiły się w sieci.

Według ujawnionych informacji, Asus Zenfone Max Pro M1 ma otrzymać pokaźny akumulator o pojemności 5000 mAh oraz "czysty" system Android Oreo - przy czym nie zaznaczono, czy chodzi po prostu o surową postać interfejsu, czy o wersję Android One. Podano ponadto, że telefon otrzyma procesor Snapdragon 636 oraz 6-calowy ekran, przy czym wymiary telefonu mają być bliższe modelom 5,5-calowym, co zwiastuje proporcje wyświetlacza 18:9.

Asus Zenfone Max Pro M1 ma być dostępny z kilkoma wersjami pamięci, przy czym topowym zestawieniem będzie 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci flash. Urządzenie będzie wyposażone w czytnik linii papilarnych i układ rozpoznawania twarzy, a także w potrójne gniazdo kart, z osobnymi miejscami na dwie SIM-y i pamięć microSD. Wyposażenie obejmie ponadto 16-megapikselowy, podwójny aparat fotograficzny z tyłu oraz przedni aparat o takiej samej rozdzielczości, ale pojedynczy, z doświetlaniem twarzy za pomocą ekranu smartfonu. Wszystko to uzupełni mocny głośnik z dedykowanym wzmacniaczem NXP. Zenfone Max Pro M1 ma zadebiutować na Flipkarcie 23 kwietnia.

Na podstawie informacji asus-zenfone.com; czytane: 2163 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!