R E K L A M A

iPhone w wersji Dual SIM?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Dual SIM może tak, ale o microSD zapomnijcie... ;)
Dual SIM może tak, ale o microSD zapomnijcie... ;)
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Telefony obsługujące dwie karty SIM nie są popularne w USA, za to w Azji, Europie i Ameryce Łacińskiej jest na nie spore zapotrzebowanie. Czy Apple przekona się w końcu do tego rozwiązania? Analitycy sugerują, że tak.

Prognoza pochodzi z analizy inwestorskiej, wykonanej przez uznanego analityka z KGI Securities, Ming-Chi Kuo. Twierdzi on, że dwa z trzech planowanych na ten rok modeli iPhone mogą doczekać się wariantu na dwie karty. Mowa o bazowym modelu z 6,1-calowym ekranem LCD oraz o topowej wersji z 6,5-calowym ekranem OLED. "Średni" model, z 5,8-calowym OLED-em pozostałby w wersji single SIM. Analityk podaje nawet szacowane ceny najtańszego iPhone - w wersji jednokartowej następca modelu SE miałby kosztować 550-650 dolarów, zaś jego wersja Dual SIM byłaby o 100 dolarów droższa.

Plotki o dwukartowym iPhone powtarzają się właściwie przy okazji każdej z kolejnych premier - ale tym razem informacja pochodzi od człowieka, który już niejednokrotnie trafnie przewidywał posunięcia Apple... Może zatem w tym roku koncern się w końcu przełamie i udostępni Dual SIM w iPhone - chociażby na wybranych rynkach...?

Na podstawie informacji 9to5mac; czytane: 1054 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!