R E K L A M A

Nokia 8 Sirocco i Nokia 7 Plus w oficjalnym sklepie producenta

Opublikowane:
Nowe Nokie w przedsprzedaży
Nowe Nokie w przedsprzedaży
fot. Nokia

Wiemy już, w jakiej cenie Nokia 8 Sirocco będzie sprzedawana w Polsce. Podobnie jak model Nokia 7 Plus. Rzeczone modele pojawiły się w oficjalnym sklepie Nokii w serwisie Allegro.

Nowe modele Nokii zadebiutowały podczas targów MWC w Barcelonie. Kwestią czasu było, gdy pojawią się w sprzedaży w Polsce. I wreszcie się pojawiły. Nie zadebiutowały w oficjalnym sklepie na stronie producenta (czyli tutaj), ale w oficjalnym sklepie Nokii na Allegro (czyli tutaj). No to jak kształtują się ceny tych modeli?

I tak Nokia 7 Plus, która ma 6-calowy ekran o rozdzielczości 1080x2160 pikseli, optykę Zeissa, Snapdragona 660 na pokładzie, 4 GB pamięci RAM i popracuje przez dwa dni na pojedynczym naładowaniu, możemy kupić za 1699 złotych - realizacja zamówień rozpocznie się 30 kwietnia. Z kolei Nokia 8 Sirocco, - Nokia 8 Sirocco, dysponująca 5,5-calowym ekranem OLED, 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wbudowanej, Snapdragonem 835, bezprzewodowym ładowaniem i świetnym aparatem, dostępna jest w przedsprzedaży za 3249 złotych - realizacja zamówień rozpocznie się 2 maja.

Na podstawie informacji sklepu Nokii

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!