R E K L A M A

Spora obniżka ceny Essential Phone

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Essential Phone w dobrej cenie
Essential Phone w dobrej cenie
fot. Amazon

Pamiętacie Essential Phone, smartfon stworzony przez Andy'ego Rubina w maju 2017? Jego początkowa ustalona została na 699 dolarów. Ale teraz możecie go kupić znacznie taniej...

Choć na oficjalnej stronie Essential rzeczony smartfon kosztuje wciąż 599 dolarów, to na Amazonie możecie go kupić w znacznie obniżonej cenie, bo już za 399 dolarów. Zdecydowanie sprzedaż modelu Essential Phone nie jest dobra, skoro producent decyduje się na takie obniżki, niemniej jeśli jest ktoś zainteresowany tym smartfonem, to dobra okazja, żeby go kupić (chodzi o amerykańską wersję strony, należy doliczyć więc koszty wysyłki do Polski).

Essential Phone wyposażony jest w układ Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1312 pikseli i proporcjach 19:10 oraz baterię o pojemności 3040 mAh. Mimo atrakcyjnego wyglądu i bardzo dobrej specyfikacji urządzenie otrzymywało mieszane recenzje, głównie za sprawą działania aparatu oraz faktu, że gdy minie okres gwarancji, możliwości ewentualnych napraw będą bardzo ograniczone - o ile nie niemożliwe (serwis iFixIt ocenił jego "naprawialność" na 1 w skali do 10). Obniżenie ceny ma też inną przyczynę - podobno producent zamierza wprowadzić drugą generację Essential Phone, która ma poprawić to, co nie wyszło w pierwszym modelu. Wtedy pierwsza generacja na pewno zupełnie starci zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie tylko Amazon ma ten model w obniżonej cenie - oferta obowiązuje równiez na Best Buy.

Na podstawie strony Amazona; czytane: 2054 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!