R E K L A M A

Samsung Galaxy J2 Pro - smartfon bez internetu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy J2 Pro
Samsung Galaxy J2 Pro
fot. Samsung

W tytule nie ma błędu - nowy Samsung Galaxy J2 Pro, przeznaczony na rynek koreański, nie pozwala korzystać z danych mobilnych - ale poza tym, jest normalnym, prostym smartfonem z Androidem.

Dlaczego z telefonu usunięto dostęp do internetu? Odpowiedź jest prosta: Samsung Galaxy J2 Pro to niszowe urządzenie, przeznaczone np. dla uczniów czy studentów. Brak możliwości surfowania "po necie" pozwoli lepiej skupić się na nauce. Taki telefon może być też rozwiązaniem dla osób, które nie chcą płacić za mobilny internet, chcą tylko dzwonić, ale też np. mieć do dyspozycji aparat fotograficzny lepszy niż 2-megapikselowy, spotykany zwykle w feature-phonach.

Nie ma internetu - a co jest? 5-calowy ekran o rozdzielczości 960x540 pikseli (czyli qHD), wykonany - uwaga - w technologii SuperAMOLED. Jest tu również czterordzeniowy procesor z zegarem 1,4 GHz, wspomagany przez 1,5 GB RAM-u, a także 16 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo na kartę microSD oraz aparaty fotograficzne o rozdzielczościach 5 i 8 megapikseli. Wszystko to zasila akumulator o pojemności 2600 mAh. Ponieważ mamy do czynienia ze "smartfonem uczniowskim", w oprogramowaniu znalazł się m.in. działający offline słownik angielsko-koreański. Smartfon wyceniono na 199100 południowokoreańskich wonów, co daje ok. 186 dolarów albo 629 zł. Warto zauważyć, że Samsung miał już w swej ofercie model noszący nazwę "Galaxy J2 Pro" - ale była to zupełnie inna konstrukcja.

Na podstawie Samsung; czytane: 1727 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 100,0% 
 0,0% 
Leanna
Ciekawe, kto to w ogóle kupi? Co za beznadziejny pomysł. Jak ktoś nie chce korzystać z internetu, to po prostu wystarczy go nie włączać, lub ewentualnie zablokować sobie dostęp do internetu u operatora, i wybrać abonament bez internetu. Co za głupi pomysł. 630 zł za telefon bez internetu.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 16 Apr 2018, 10:04