R E K L A M A

OnePlus 6 - znamy specyfikację!

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Domniemana specyfikacja OnePlus 6
Domniemana specyfikacja OnePlus 6
fot. Techslize

Kilka dni temu, pisząc o spodziewanej cenie OnePlus 6, stwierdziłem, że telefon na pewno pojawi się w kilku wariantach pamięci. Dziś - mamy swoiste potwierdzenie tej tezy.

Dzisiejszy przeciek - podobnie zresztą, jak poprzedni - pochodzi z chińskich sieci społecznościowych i jako taki nie powinien być absolutnie pewną wyrocznią. Niemniej - przedstawiona w nim specyfikacja prezentuje się dość sensownie i ma w sobie jednak pewien stopień prawdopodobieństwa. Niemniej - traktujmy ją z lekkim przymrużeniem oka.

Z przedstawionej niedawno tabeli z cenami, dowiedzieliśmy się, że OnePlus 6 z pamięcią 8+256 GB zostanie wyceniony na 749 dolarów. Przyjąłem wówczas, że producent zaoferuje równolegle nieco słabszy, ale i tańszy wariant. I oto jest - teraz w specyfikacji widzimy wersję 6+128 GB.

Z ujawnionej dziś tabelki dowiemy się ponadto, że OnePlus 6 otrzyma ekran AMOLED o rozdzielczości 2280 x 1080 pikseli i przekątnej 6,28 cala, a także procesor Snapdragon 845. Będzie miał także przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 20 megapikseli, wyposażony w obiektyw o jasności f/2.0. Z kolei tylny aparat będzie podwójny, z matrycami 20 i 16 megapikseli, ukrytymi za obiektywami o przysłonie f/1.7. Smartfon zasili akumulator o pojemności 3450 mAh, a wszystko razem trafi do obudowy o grubości 7,5 mm i będzie ważyć 175 g.

Jeśli w przedstawionej powyżej specyfikacji dostrzegacie pewne podobieństwa do Oppo R15 czy Oppo R15 Dream Mirror - oczy was nie mylą. Procesor jest inny, ale pozostałe elementy są właściwie takie, jak w Oppo R15 Dream Mirror, poza baterią, która ma pojemność taką, jak w Oppo R15. Biorąc pod uwagę związki pomiędzy Oppo i OnePlusem, a także historię poprzednich modeli, możemy śmiało założyć, że OnePlus 6 będzie mocno podobny do zaprezentowanych niedawno Oppo. Ponadto, możemy przyjąć, że przedstawiona dziś specyfikacja może być bliska prawdy.

Na podstawie informacji Techslize; czytane: 3656 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!