R E K L A M A

TP-Link z nowymi modelami smartfonów w Polsce

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Tak prezentuje się Neffos C7
Tak prezentuje się Neffos C7
fot. TP-Link

Neffos C7 oraz Neffos Y5s - to dwa nowe modele w ofercie TP-Link. Obydwa cechują się atrakcyjnym wyglądem, dobrymi parametrami i przystępną ceną.

Neffos C7 to 5,5-calowy, elegancki i wydajny smartfon z czytnikiem linii papilarnych, baterią o pojemności 3060mAh oraz 8-megapikselowym aparatem z frontu (i dodatkowym fleszem) oraz 13-megapikselowym aparatem głównym z autofocusem z detekcją fazy. Na ewentualne korygowanie i retusz selfie pozwala oprogramowanie od ArcSoft - jednej z czołowych firm w dziedzinie obrazowania cyfrowego.

Najnowsza wersja funkcjonalnej nakładki NFUI 7.0 w Neffosie C7 zapewnia płynne i szybkie działanie, a ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz zapewnia sprawne działanie stron www, gier, poczty elektronicznej i większości innych funkcji smartfona. Do tego jest 2 GB pamięć RAM i 16 GB pamięci wbudowanej - z możliwością jej rozszerzenia poprzez karty microSD do 128 GB. Zadbano również o dużą wydajność baterii - 3060mAh oraz wysoką jakością dźwięku, gwarantowaną przez wzmacniacz AVINIC K8 PA 6V. Neffos C7 ma czytnik linii papilarnych, umieszczony u góry obudowy z tyłu urządzenia. Odblokowuje smartfon i włącza ekran w ciągu zaledwie 0,2 sekundy. Model Neffos C7 ma ergonomiczną, smukłą i elegancką obudowę wykonaną z poliwęglanu, wykończonego powłoką z nanoskopowym efektem, nadającym smartfonowi metalicznego wyglądu. Oferowany jest w kolorze szarym lub złotym w cenie ok. 499 zł.


Neffos Y5s to propozycja dla osób z jeszcze chudszym portfelem. To poręczny smartfon wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, z czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon, obsługą technologii 4G LTE i systemem Android 7.1. Procesor połączono z pamięcią RAM o pojemności 2 GB i wewnętrzną pamięcią 16 GB - ale, w razie potrzeby, można zwiększyć pojemność, dodając kartę microSD. Dzięki obsłudze różnych pasm sieci komórkowej 4G LTE umożliwia transmisję danych z prędkością do 150 Mb/s. Producent przedstawia ten model jako dobrą pozycję na pierwszy smartfon dla dziecka. Neffos Y5s będzie oferowany w kolorze czarnym w cenie ok. 349 zł.

Informacja prasowa; czytane: 1795 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!