R E K L A M A

Huawei nova 3e - chińska premiera nowego modelu

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Zaproszenie na premierę modelu Huawei nova 3e
Zaproszenie na premierę modelu Huawei nova 3e
fot. Huawei/GSMArena

Podczas gdy niecierpliwie czekamy na premierę modelu Huawei P20 w Paryżu, okazuje się, że wcześniej chiński producent zaskoczy nas jeszcze jedną nowością. 20 marca zobaczymy model Huawei nova 3e.

Na tydzień przed premierą serii P20 w Paryżu Huawei przygotowuje się do innej premiery - w Chinach zadebiutuje model Huawei nova 3e. Biorąc pod uwagę fakt, że nazwa nova 3e nie pojawiła się do tej pory w newsach ani nie wypłynęła w benchmarkach, pojawiły się spekulacje, że będzie to model identyczny z Huawei P20 Lite (częsta praktyka oferowania tych samych urządzeń na różnych rynkach pod różnymi nazwami).

Zarówno zdjęcia, jak i poznane do tej pory elementy specyfikacji faktycznie wskazują na praktycznie identyczne urządzenia. Dzielą one nie tylko identyczny wygląd, ale i parametry: 5,84-calowy ekran o rozdzielczości 2280x1080 pikseli, podwójny aparat (16 + 2 megapiksele), 4 GB pamięci RAM i procesor Kirin 659. Choć w innej wersji plotek nowe urządzenia od Huawei mają mieć procesor Kirin 670. Musimy więc zaczekać na oficjalne potwierdzenie specyfikacji do 20. i 27. marca. Wtedy poznamy i model nova 3e i nowe urządzenia z rodziny Huawei P20.

:

Źródło, 2; czytane: 1508 razy.

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!